• Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Różańsku
  • (95) 760-18-15
    lub 695 444 890

BIP

The quality of our school has been increasing steadily with good prospects for further growth in the professional as well as the personal profiles of our graduates.

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Piątek 19.08.2022

Witamy w EduPage!

UWAGA

Po kliknięciu paska "O szkole" wśród kilku zakładek pojawi sie całkowicie nowa: eMATEMATYKA. Znajdziecie tam ciekawe lekcje, materiały dydaktyczne i testy z matematyki, dzięki którym bedziecie mogli przygotować się w domu do wszelkich kartkówek i sprawdzianów.

mozesz także kliknąć bezpośrednio w ten link: eMATEMATYKA

Aktualności

• Zanim skończyliśmy naukę w szkole... Wycieczka do Energylandii i wspólny grill

G. Feliks

• W ramach projektu uczniowie kl 1-3 miały dziś piknik rodzinny połączony z Dniem mamy i taty. Była to impreza na świeżym powietrzu w której nie brakowało uśmiechu, radości, rywalizacji i współpracy. Efekt możecie zobaczyć na fotografii.

Aktualności

• Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Różańsku