Jesteśmy już uczniami klasy I
25 października 2018 roku odbyło się uroczyste przyjęcie do społeczności szkolnej uczniów klasy pierwszej. W obecności nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości 6 pierwszoklasistów złożyło ślubowanie. Zgodnie z wieloletnim zwyczajem uczniowie zaprezentowali się przed społecznością szkolną i gośćmi. Pierwszaki bardzo dzielnie i z wielkim zaangażowaniem przechodzili przez wszystkie próby wiedzy i umiejętności przygotowane przez starsze koleżanki. Po wysłuchaniu prezentacji publiczność wydała pozytywny werdykt. Pani dyrektor Mariola Kmieć dokonała aktu pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Różańsku. Podczas uroczystości wystąpili uczniowie klasy I i II. Ślubowanie zakończyło się wręczeniem pamiątkowych dyplomów, kuferków oraz upominków. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć na dzieci i rodziców czekał słodki poczęstunek.
Dziękujemy starszym koleżankom i kolegom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.
Bożena Frączak
