W dniach od 7 do 9 maja uczniowie koła przyrodniczo technicznego odwiedzili Karkonosze. Pierwszego dnia byliśmy w Szklarskiej Porębie, gdzie zdobyliśmy najwyższy wodospad polskich Sudetów - Wodospad Kamieńczyka (846 m n.p.m).
Drugiego dnia byliśmy w skalnym mieście w północno-wschodnich Czechach. To miejsce dostarczyło nam wielu niesamowitych wrażeń oraz wiadomości dotyczących czystości powietrza. Tutaj zrobiliśmy sobie zdjęcie na tle gotyckiej bramy, która stanowiła symboliczne przejście pomiędzy światami prawdziwym i baśniowym dla bohaterów kultowych "Opowieści z Narni".
Trzeciego dnia zdobyliśmy Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy oraz Sudetów. Jego oficjalna wysokość bezwzględna to 1602 m n.p.m.
BRAWO MOI UCZNIOWIE!!!!!
Wycieczka została zorganizowana w związku z realizacją projektu: „Poprawa jakości kształcenia w SP Różańsko”
Mariola Kmieć
