Zajęcia wcale nie muszą być trudne i nudne. Z pomocą urozmaicenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych przyszedł nam FunFloor. Dzięki temu nasze zajęcia są nie tylko połaczone z ruchem ale i pozytywną rywalizacją a także logicznym myśleniem .Celem ogólnym zajęć jest rozwój oraz optymalne usprawnienie psychofizyczne i społeczne ucznia, prowadzące do poprawy funkcjonowania ucznia w życiu codziennym. Zajęcia pomagają przezwyciężyć skutki niepowodzeń szkolnych, tj. trudności w czytaniu, pisaniu oraz przywracają prawidłowe postawy uczniów wobec dalszej nauki. a oto krótka relacja :-)
E.Marzec
