• Mila Myśliborska

• Uczeń klasy szóstej Kuba Buńkowski zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej w biegu na 600 m. podczas zawodów Mili Myśliborskiej.

Bardzo dobrze zaprezentował się również Adam Jundziłł, który zajął miejsce ósme.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B. Wysocka

• Konkurs Piosenki Dziecięcej.

• 25 mają 2024 roku w DOK dzieci z Oddziału przedszkolnego wzięły udział w XV EDYCJI KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘJ. Naszą szkołę reprezentowały Emilka Marciniak, Oliwka Żolińska i Laura Rużewicz. Dziewczynki zajęły trzecie miejsce w kategorii 6- latków.

Nina Ostry

• Biegi Uliczne w Dębnie

• Uczniowie naszej szkoły brali udział w Biegach Ulicznych w Dębnie. Uczeń klasy szóstej Adam Jundził zajął w swojej kategorii wiekowej pierwsze miejsce, otrzymał puchar i nagrodę rzeczową. Pozostali uczniowie również bardzo dobrze się zaprezentowali, każdy otrzymał medal: Wiktor Habrych – miejsce 10, Igor Wolski – 11, Jakub Białas – 8, Jan Stramski -9, Jakub Sobczak - 10, Maksymilian Dembowski - 14.

Wszystkim serdecznie gratulujemy udanego udziału w zawodach.

Barbara Wysocka

• Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• W poniedziałek uczniowie naszej szkoły uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Klasa V i IV w przystępny sposób przybliżyły tamtejsze wydarzenia. Podniosły nastrój podkreśliło wspólne odśpiewanie Roty.

Apel przygotowały panie B. Wysocka i G. Feliks.

Zdjęcia M. Dębowski.

• Święto Konstytucji 3 Maja

•     W piątek 3 maja odbyły się uroczystości z okazji 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji.

Reprezentacja naszej szkoły upamiętniła w ten sposób wydarzenia, które miały miejsce w 1791 roku. Poczet sztandarowy wziął udział w mszy świętej za Ojczyznę. Dalsza część uroczystych obchodów miała miejsce przed Pomnikiem Orła Białego, gdzie przedstawiciele samorządu, jednostek organizacyjnych, spółek gminnych, placówek oświatowych oraz organizacji społecznych i politycznych, złożyli wiązanki kwiatów.

SU

• Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Różańsku
        • (95) 760-18-15 lub 695 444 890
        • Różańsko 87 74-311 Różańsko Poland
        • Mariola Kmieć Godziny przyjmowania interesantów: poniedziałek - piątek godz. 7.50 - 9.50 Ponadto dyrektor szkoły przyjmuje interesantów w pozostałe dni i godziny (poza czasem prowadzenia zajęć dydaktycznych) - po uzgodnieniu telefonicznym.