Otwarte Powiatowe Mistrzostwa w dwuboju obronnym młodzieży organizowane przez ZP LOK Myslibórz odbyły się w dniu 26-27 września 2025 roku.
W konkurencjach dwuboju wzięło udział 35 zawodników i zawodniczek.
Zawody odbyły się sprawnie w miłej atmosferze przy dużym zaangażowaniu prowadzących strzelania,
opiekunów i trenerów oraz samych zawodniczek i zawodników.
Szkoła wystawiła 2 drużyny, pierwsza zajęła 2 miejsce a druga 3 miejsce. Wszyscy uczniowie zdobyli medale i dyplomy w swoich kategoriach. Dziękujemy Panu Dariuszowi Kuflowi za przygotowanie drużyn do zawodów. BRAWO
