• Rodzice uczniów klas czwartych.

Informujemy, że podpisanie umów i odbiór laptopów odbędzię się od dnia 28.09.2023- 30.09.2023 w godzinach 7.00-15.00.

Zapraszamy do sekretariatu

• Sprzątanie świata 2023

• Akcja sprzątania świata. Nasz świat bardzo kochamy dlatego z ochotą go posprzątamy. Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji sprzątania świata. Dziś z wielkim zapałem i energia posprzątaliśmy bliższe i dalsze tereny wokół naszej szkoły. Każdy z nas wierzy że biorąc udział w akcji sprzątania pomożemy naszej planecie i że świadomością zadbamy o lepsze jutro.

• Spotkanie z pszczelarzem

Nasza szkołę odwiedziła pani pszczelarz, który opowiedziała dzieciom o swojej pracy. Uczniowie zdobli wiele nowych informacji o życiu tych pracowitych owadów, ich znaczeniu w przyrodzie, o tym, jak powstaje miód oraz o bardzo odpowiedzialnej pracy pszczelarza. Dowiedziały się jak rozróżnić pszczołę od osy i jakie kwiaty sadzić w ogrodzie Dzieci mogły obejrzeć strój pszczelarza i przyrządy, których używa w swojej codziennej pracy. Spotkanie zakończyło się wykonaniem świeczki oraz każdy uczestnik otrzymał mały słoiczek miodu do degustacji.

E.Marzec