Strona główna
Wycieczka klasy 8
W dniach 3-4 czerwca uczniowie klasy ósmej wybrali się na wycieczkę do Wrocławia.
Uczniowie zwiedzili starówkę, zobaczyli również Panoramę Racławicką. Spędzili świetnie czas we Wrocławskim aquaparku. Nie zabrakło także poszukiwań Krasnali. Na zakończenie wybraliśmy się do ZOO. Wrócili zmęczeni i zadowoleni.
Wycieczka klasy 7
Klasa siódma na wycieczce w Mironicach. Było bardzo fajnie.
MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY
4Dnia 4 czerwca 2024r. w Szkole Podstawowej w Golenicach odbył się w Międzyszkolny Turniej Szachowy. Ze względu na dużą liczbę uczestników wyniki drużynowe będą znane w późniejszym terminie. Indywidualnie III miejsce zajął Kuba Buńkowski a IV Damian Lopata. Nagrodzono najlepszych zawodników w kategoriach wiekowych. Zawody prowadził Pan Piotr Czaczka.
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY
Dnia 29.05.2024r odbył się międzyszkolny konkurs przyrodniczy organizowany przez SP3 w Dębnie oraz Nadleśnictwo Dębno. Spotkanie było poprzedzone wycieczką na bagna, którą poprowadził Pan Marek Schiller. Wycieczka była cudna my uczestnicy niczym rusałki poruszaliśmy się między rosiczkami, jeszcze kwitnącym bagnem zwyczajnym i innymi bogactwami bagna. Nasze stopy miały szansę odpocząć doznając miękkości mchów i chłodnej krystalicznie czystej wody. To doświadczenie zostanie w naszej pamięci jak wszystkie, które prowadzi Pan Marek Schiller. W konkursie nasza drużyna zajęła 4 miejsce po 2 dogrywkach, poziom konkursu wyrównany na wysokim poziomie. MK
Harcerska Wyprawa Pamięci Monte Cassino 2024
W terminie 16-21 maja 2024 roku reprezentacja harcerzy wyruszyła na Harcerską Wyprawę Pamięci na Monte Cassino do Włoch.
W 2019 roku członkom ZHP został przekazany testament 2. Korpusu Armii Generała Andersa, który uczynił ich strażnikami pamięci o bitwie. Tegoroczna wyprawa była okazją do odwiedzenia miejsc i poznania ostatnich świadków tej historii Polski, ale także do wypełnienia tego testamentu.
VII MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O MIEŚCIE K GMINIE DĘBNO
21 maja 2024 r. o godz. 12.00 w auli SP 3 odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Mieście i Gminie Dębno klas IV. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o Dębnie i miejscowościach gminnych, rozbudzanie zainteresowania swoją miejscowością, jej przeszłością i teraźniejszością oraz promocja Gminy Dębno.
Wyprawa rowerowa do skansenu w Krężelinie
13W czwartek tj. 23 maja br. odbyła się wycieczka rowerowa uczniów klasy trzeciej i ich rodziców. Przygoda rozpoczęła się o godz.14.00. Rodzice i dzieci dopisali bardzo licznie. Wycieczka rowerowa została wzbogacona o grę terenową. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny. Każda z nich otrzymała emblematy swojej grupy. Na trasie naszej wyprawy drużyny szukały zadań, które potem bardzo rzetelnie krok po kroku wykonywały. Zaangażowanie rodziców w pracę było ogromne. Trasa prowadziła do Krężelina. Każdy dzielnie pokonywał na rowerze kolejne kilometry. Wszyscy dotarliśmy do celu, którym był Skansen sprzętu, dawniej używanego przez rolników do pracy w polu i na łące. Pan Ryszard Baranowicz założyciel tego miejsca, oprowadził nas po skansenie i opowiadał o przeznaczeniu znajdujących się tam eksponatów.
Wyniki konkursu plastycznego " Zakładka do książki"
W szkolnej bibliotece odbył się konkurs plastyczny " Zakładka do książki ', adresowany do uczniów klas 0- lll. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i zdolnościami plastycznymi, wykonując swoje misterne dzieła! Komisja konkursowa przyznając nagrody brała pod uwagę estetykę, wkład pracy oraz funkcjonalność zakładki. Po burzliwych obradach wyłoniono laureatów, którzy otrzymali nagrody książkowe, gadżety i słodkości ufundowane przez Radę Rodziców.
KLUB Europejski
W ramach klubu europejskiego, który działa przy Samorządzie Uczniowskim Uczniowie naszej szkoły zapoznali się z krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Aby przybliżyć całej społeczności szkolnej kraje mniej znane takie jak Estonia, Finlandia i Luksemburg przygotowali plakaty, które zawiesili na korytarzu szkolnym.
Nocka w szkole
W piątkowy wieczór 17 maja Samorząd uczniowski rozpoczął pełną przygód zabaw i rozmaitych zadań nockę w szkole. Graliśmy w gry, tańczyliśmy, bawiliśmy się w chowanego. Oglądaliśmy filmy i jedliśmy tosty :) Wszyscy świetnie się bawili.
SU
Mila Myśliborska
Uczeń klasy szóstej Kuba Buńkowski zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej w biegu na 600 m. podczas zawodów Mili Myśliborskiej.
Bardzo dobrze zaprezentował się również Adam Jundziłł, który zajął miejsce ósme.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
B. Wysocka
Konkurs Piosenki Dziecięcej.
25 mają 2024 roku w DOK dzieci z Oddziału przedszkolnego wzięły udział w XV EDYCJI KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘJ. Naszą szkołę reprezentowały Emilka Marciniak, Oliwka Żolińska i Laura Rużewicz. Dziewczynki zajęły trzecie miejsce w kategorii 6- latków.
Nina Ostry
Biegi Uliczne w Dębnie
12Uczniowie naszej szkoły brali udział w Biegach Ulicznych w Dębnie. Uczeń klasy szóstej Adam Jundził zajął w swojej kategorii wiekowej pierwsze miejsce, otrzymał puchar i nagrodę rzeczową. Pozostali uczniowie również bardzo dobrze się zaprezentowali, każdy otrzymał medal: Wiktor Habrych – miejsce 10, Igor Wolski – 11, Jakub Białas – 8, Jan Stramski -9, Jakub Sobczak - 10, Maksymilian Dembowski - 14.
Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
W poniedziałek uczniowie naszej szkoły uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Klasa V i IV w przystępny sposób przybliżyły tamtejsze wydarzenia. Podniosły nastrój podkreśliło wspólne odśpiewanie Roty.
Apel przygotowały panie B. Wysocka i G. Feliks.
Zdjęcia M. Dębowski.
Święto Konstytucji 3 Maja
W piątek 3 maja odbyły się uroczystości z okazji 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji.
Reprezentacja naszej szkoły upamiętniła w ten sposób wydarzenia, które miały miejsce w 1791 roku. Poczet sztandarowy wziął udział w mszy świętej za Ojczyznę. Dalsza część uroczystych obchodów miała miejsce przed Pomnikiem Orła Białego, gdzie przedstawiciele samorządu, jednostek organizacyjnych, spółek gminnych, placówek oświatowych oraz organizacji społecznych i politycznych, złożyli wiązanki kwiatów.
Biblioteka - Magiczne Miejsce Książek
12 kwietnia uczniowie klas 1-3 oraz przedszkole byli na wycieczce do Biblioteki w Kostrzynie nad Odrą. Dzięki uprzejmości pracowników biblioteki uczniowie wzięli udział w warsztatach na których wykonali kotki. Mieli okazję posłuchać pięknych bajek oraz przyjrzeć się drukarce 3D i poznać technologie powstania figurek bajkowych. Po warsztatach poszliśmy na plac zabaw, dla dzieci to była duża frajda, a na koniec udaliśmy się do kawiarni Klaudia gdzie czekała na nas pyszna słodka niespodzianka. Dzień był naprawdę udany, każdy uczeń wrócił szczęśliwy do domu.
Logowanie
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
