• Wycieczka do zoo

• Wycieczka do Berlina

23.05.2023 uczniowie klas I-III wyjechali na wycieczkę do Berlina. Wycieczka była podziękowaniem za ich trud i pracę jaką włożyli przez cały rok szkolny. Podczas wycieczki dzieci zwiedziły najważniejsze mejsca w Berlinie: Brama Brandenburska,Reichstag: majestatyczny parlament w Berlinie,Holocaust Mahnmal: pomnik Żydów,Alexanderplatz i wieża telewizyjna, muzeum techniki i nauki. ZOO w Berlinie to atrakcja, będąca zarazem jednym z nielicznych ogrodów zoologicznych na świecie, które posiadają na swoim terenie tak dużą ilość zwierząt.Na terenie  zoo występują wszystkie zwierzęta znane nam z filmów przyrodniczych lub nawet z bajek. U nas największą atrakcją okazły się flamingi oraz małpy. Zwiedzając zoo nie mogliśmy ominąć oceanarium i podziwiać podwodny świat ryb i rafy koralowej. Jak na większości wycieczek nie mogło obyć się bez wizyty w McDonald. Humory dopisywały pomimo ogromnego zmęczenia , na buziach wszystkich dzieci widniał usmiech i radość. Wszyscy z niecierpliwością czekają jaka atrakcja wycieczkowa czeka ich w nastym roku szkolnym.

Wychowawcy kl I-III

• Konkurs piosenki dzieciecej

• Kolejny konkurs za nami. Dzieci z Oddziału przedszkolnego Sara Smolarek, Zosia Obielak , Kuba Kloska i Błażej Jasniewicz wzięli udział w Konkursie Piosenki Dziecięcej w Dębnie. Zasłużenie zajęli trzecie miejsce w kategorii 6 latków. Brawo dzieci za odwagę, bo nie jest łatwo stanąć na scenie przed tak dużą publicznością.

N.Ostry

• konkurs powiatowy

• Uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w powiatowym konkursie plastycznym "Zasady higieny znamy, więc o zdrowie dbamy". Nasza koleżanka z klasy pierwszej otrzymała wyróżnienie. brawo Lenka