• Mali odkrywcy klasy pierwszej

• Mali odkrywcy

Mali odkrywcy nie tylko przyrody, uczniowie klasy pierwszej cyklicznie zamieniają się w tropicieli i co jakiś czas coś nowego tropią, tym razem odkrywali świat liter- rozpoznając je a nawet układając proste wyrazy. Witając kolorową jesień , którą tropili zbierając jej liście stworzyli dzieła plastyczne na cześć barwnej i kolorowej jesieni.

E.Marzec

• Kiermasz książki w szkolnej bibliotece

Zapraszam wszystkich miłośników bajek, baśni i niesamowitych historii do szkolnej biblioteki na kiermasz ciekawej książki. Wśród wielu różnorodnych propozycji, zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

Do zobaczenia – bibliotekarz Bożena Frączak

• Mali odkrywcy- badacze przyrody

• Dziś odbyła się aktywna lekcja w terenie, przy współpracy Nadleśnictwo Różańsko . Uczniowie kl I-III poznali pracę leśnika, odkrywali zagadki lasu, niczym mali detektywi tropili ślady, dokonywali pomiaru drzew oraz obliczali ile lat ma dany las. Na zakończenie odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek.

Jeszcze raz dziękujemy p.Agnieszce za profesjonalną, pełna przygód lekcje.

E.Marzec

• JESIENNY KONKURS

Psycholog szkolny zaprasza uczniów klas 3-8 do udziału w konkursie, którego celem jest uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającego świata oraz zachęta do uważności w codziennym życiu.  Z przygotowanych prac zostanie wystawiona galeria prac.  Zachęcamy do udziału!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

01.09.2022r w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Każdy z nas zna to uczucie, ubieranie sie na galowo stanie na apelu, długo wyczekiwane spotkanie z koleżankami i kolegami, którzy są trochę wyżsi, bardziej opaleni po wakacjach i z usmiechem na twarzy. Poczatek roku szkolnego to nieodłączna część każdego ucznia, który zawsze przypada na poczatku września.

Podczas uroczystego apelu rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W uroczystości wzięli udział uczniowie, pani dyrektor, nauczyciele oraz rodzice wspierający swoje pociechy.

Po apelu uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami. Życzymy wszystkim uczniom wytrwałości i systematyczności w zdobywaniu wiedzy oraz dobrych i życzliwych kolegów.

Ewelina Marzec