• Najlepsi czytelnicy w naszej szkole.

• Koniec pierwszego semestru, to czas na wszelkie podsumowanie. Nauczyciele przedmiotów oceniają umiejętności uczniowskie, a biblioteka wybiera najlepszego czytelnika. Tytuł najlepszego czytelnika I semestru należy do Sary Smolarek, dziewczynki z przedszkola, która przeczytała 88 książek. Do grona najlepszych czytelników należy również zaliczyć: 1. Antoniego Smolarek – kl. I 2. Piotra Dębskiego – kl. II 3. Weronikę Sobczak – kl. III 4. Jakuba Sobczak – kl. IV Najlepsi czytelnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy naszym czytelnikom !!!

• Rozstrzygnięcie konkursu – „ Bohater książek Kornela Makuszyńskiego”

• Miesiąc styczeń w naszej szkole był poświęcony Kornelowi Makuszyńskiemu, naszemu patronowi na szkoły, który właśnie w tym miesiącu odchodził swoje urodziny. Z tego tytułu w bibliotece szkolnej odbył się konkurs plastyczny pt. „ Bohater książek Kornela Makuszyńskiego”, adresowany do uczniów klas I – VIII. W konkursie wzięło udział 8 uczniów. Autorzy prac wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością w swoich działaniach. Wszystkie prace zostały wykonane na wysokim poziomie i zasłużyły na najwyższe miejsca. Nagrody rzeczowe i dyplomy otrzymali: 1. Hanna Jędrzejewska – kl. I 2. Antoni Smolarek – kl. I 3. Nataniel Żoliński – kl. I 4. Ada Górska – kl. II 5. Iga Górska – kl. II 6. Bartosz Kokiel – kl. II 7. Filip Andryłowicz – kl. III 8. Radosław Karczewski – kl. VII Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!

Bożena Frączak